Zapraszamy na targi

 

K 2016,  19-26.10.2016, Düsseldorf

Ensinger: Hala 5, stoisko D05

Targi Nr. 1 na świecie w branży tworzyw sztucznych i kauczuku
/ International Trade Fair No. 1 for Plastics and Rubber Worldwide

Ensinger produkuje kompaundy, półwyroby i elementy gotowe, kompletne zespoły i profile precyzyjne z wysokosprawnych tworzyw sztucznych.

Ensinger - światowy producent półwyrobów z tworzyw sztucznych.

Od 50 lat z powodzeniem produkujemy tworzywa konstrukcyjne i wysokotemperaturowe. Niezależnie od tego, czy są to  półprodukty, elementy gotowe, kompletne podzespoły czy precyzyjne profile z termoplastycznych tworzyw sztucznych, nasze produkty pomagają naszym klientom by ich wyroby były bardziej wydajne i w konsekwencji bardziej konkurencyjne. Staramy się każdego dnia sprostać temu zadaniu – poprzez uważną analizę potrzeb klientów, doskonalenie naszych produktów i procesów produkcyjnych.

Na rynku polskim oferujemy półprodukty: płyty, pręty, rury z termoplastycznych tworzyw sztucznych.
W stałej ofercie magazynowej posiadamy szeroki zakres materiałów polimerowych – od tworzyw standardowych: wałki i płyty PE (polietylen) i konstrukcyjnych, takich jak poliamid (PA), poliacetal (POM), poliester (PC, PET) po  wysokotemperaturowe termoplasty takie jak PTFE, PEEK, poliarylosulfony (PPSU, PES, PSU), poliimidy(PI, PEI, PAI).
Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym Działem Cięcia - półprodukty docinamy na wymiar wskazany przez odbiorcę.

Rozwiązania firmy Ensinger można znaleźć w prawie każdej gałęzi przemysłu, włączając budowę maszyn, przemysł motoryzacyjny, technikę medyczną i przemysł farmaceutyczny, przetwórstwo spożywcze, budownictwo. Nasze półprodukty i elementy gotowe są także podstawą dla innowacyjnych rozwiązań w przemyśle lotniczym, aeronautyce i elektronice.